В Україні 4 червня вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України.
Діти Зарічанської гімназії схиляють голови перед пам’яттю маленьких громадян своєї держави, чиї життя обірвала російська агресія, вона залишається в серцях мільйонів людей як символ невинності, яку знищила війна, і як нагадування про необхідність зробити все можливе, щоб подібні трагедії ніколи не повторилися.
🕯️Світла пам’ять маленьким янголам… 🤍 🌿🕊️🕯️
https://youtu.be/21cYUdnGxcU?si=vB7-GEhzO44-nmnr





















