12.06.26
Цього свята немає в жодному календарі – воно буває лише раз в житті кожної людини. Надходить день, коли доводиться пережити водночас і світлий сум, і біль розлуки з людьми, без яких не уявляєш свого життя, і щем від передчуття зустрічі з невідомим поки що майбутнім.
Цей день настав і для учнів 9 класу нашої гімназії – їх ВИПУСКНИЙ!
Бажаємо випускникам сміливо йти за своєю мрією, вірити у власні сили та завжди обирати той шлях, який приносить радість. Нехай усе задумане обов’язково здійсниться!!!










