01.09.25
Для учнів, вчителів і гостей нашої гімназії пролунав 1 святковий дзвоник! Розпочався новий навчальний рік! Гімназія знову наповнилась дитячим сміхом та дзвінкими голосами, а учні почили новий етап навчання. Для першокласників цей день наповнений радісним хвилюванням та очікуваннями, а для випускників – розумінням, що це останній рік перед дорослим життям.









